معرفی آبدرمانی رویال پارک سرعین

معرفی آبدرمانی رویال پارک سرعین

معرفی آبدرمانی رویال پارک سرعین


آبدرمانی رویال پارک سرعین بعنوان بزرگترین مجموعه ابدرمانی خاورمیانه و اولین عضو ایرانی اتحادیه آبهای درمانی دنیا با هدف ارائه خدمات با کیفیت بالا در مجاورت آبگرم گاومیش گلی سرعین واقع  گردیده است. این مجموعه دارای هتل چهار ستاره ممتاز درجه یک، مجموعه آبدرمانی لاکچری، اسپا، سالن های ورزشی و هیدروتراپی و…. می باشد.

مجتمع هتل و ابدرمانی رویال پارک دارای امکانات جذابی است که در ادامه به چند مورد از ان اشاره خواهیم کرد.

 آبدرمانی مدرن رویال پارک سرعین

آبگرم مجموعه آبدرمانی رویال پارک سرعین از محل چشمه سحر آمیز گاومیش گلی تأمین گردیده که از تماس برف های مذاب کوه سبلان با سنگ های ماگمایی گدازه های آتشفشانی در اعماق زمین به نقطه جوش رسیده و از محل چشمه گاومیش گلی فوران می کند و همچنین دلیل خاصیت درمانی آن جذب سریع املاح آن از طریق پوست است.

حمام ترکی:

اگر به دنبال خاطرات حمام قدیمی هستید، حمام ترکی مجموعه  ابدرمانی رویال پارک سرعین به سبک معماری رومی طراحی گردیده که خدمات منحصر به فرد همراه با لطافت پوست و آرامش  بسیار زیاد را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اتاق سنگ آرامش:

تجربه استثنایی از دل عرفان شرقی در بستر سنگ های گرم شده توسط هیترها با رفع دردهای جسمی و تنش روحی به همراه حس ناب از سبکی و رهایی در مجموعه  ابدرمانی رویال پارک سرعین

کپسول لاغری:

در این دستگاه از بخار گرم استفاده می شود. حرارت بخار که برای جسم و روح شما مفید و عالی می باشد باعث کاهش استرس، کاهش درد و سم زدایی و کاهش وزن خواهد شد.

اتاق ماساژ:

ماساژ به عنوان یک طب جایگزین و مکمل درمجموعه  ابدرمانی رویال پارک سرعین در نظر گرفته می شود. ماساژ می تواند در کاهش استرس، درد و تنش عضلانی مفید باشد. از خدمات ما برای رسیدن به یک آرامش کامل از همراهی بهترین کارشناسان و متخصصین ماساژدر شهر توریستی سرعین بهره مند خواهید شد.

اتاق نمک:

برای بهبود نارسایی پوستی و تنفسی از جمله آسم، برونشیت، سینه پهلو، سینوزیت و سرفه های مداوم اتاق نمک را برای پذیرایی از شما مهیا کرده ایم. در اروپای شرقی این درمان توسط پزشکان نیز تجویز می شود. بسیاری از پزشکان معتقدند استنشاق نمک یونیزه شده علائم مربوط به سیگار کشیدن، مانند سرفه را بهبود می بخشد و موجب آرامش و رفع استرس مجموعه  ابدرمانی رویال پارک سرعین می گردد.

روف گاردن:

در کنار مجموعه اسپای آقایان فضای روف گاردن جهت حمام آفتاب و استفاده از جکوزی به همراه استنشاق هوای تازه را فراهم نموده ایم. در این فضا علاوه بر آن امکان پذیرایی و استفاده از نوشیدنی های گرم و سرد فراهم گردیده است این قسمت جهت رزرو اقایان در نظر گرفته شده است.

غار آرامش:

در عمق 20 متری زمین در فضای تاریک امکان ویژه ای برای شما همراه با آبگرم در نظر گرفته شده است. این غار حس متفاوت و آرامبخشی را برای شما همراه با موسیقی آرام و لذت بخش مهیا نموده است.

استخر و آبدرمانی:

ما با سه نوع استخر متفاوت درمجموعه  ابدرمانی رویال پارک سرعین برای کودکان، استخر تفریحی و استخر آبگرم معدنی که از چشمه سحرآمیز گاومیش گلی تأمین گردیده است، محیطی دلپذیر، شاد و مفرح را برای شما میهمانان عزیز ایجاد نموده ایم.

استخر vip ابدرمانی رویال پارک سرعین

آبدرمانی رویال پارک سرعین علاوه بر خدمات درجه یک و متفاوتی برای میهمانان در ابدرمانی انجام می دهند یک مجموعه استخر خانوادگی vipنیز در مجموعه دارند که برای استفاده میهمانان بصورت خصوصی و خانوادگی از نعمت آبگرم سرعین در کنار خامنواده ایجاد کرده اند که می تواند موجب رضایت شما میهمانان از این مجموعه گردد.

شما میهمانان می توانید جهت رزرو استخر خانوادگی خصوصی ابدرمانی رویال پارک سرعین ،رزرو جکوزی خانوادگی ابدرمانی رویال پارک سرعین ،رزرو استخر خصوصی دونفره ابدرمانی رویال پارک سرعین از طریق سایت سرعین پول بصورت انلاین و امن می توانید رزرو خود را انجام بدهید.

استخر ابدرمانی رویال پارک سرعین

استخر ابدرمانی رویال پارک سرعین

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید:09144503466