آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

چگونه استخر های خانوادگی شهر سرعین را با تخفیف رزرو کنیم؟

برای خرید بلیط و رزرو استخر های vipخانوادگی شهر سرعین با تخفیف ویژه برای خود و دیگران کافیست وارد سایت سرعین پول شده و  بلیط مجموعه مورد نظر خودرا پس از ثبت نام در سایت و تکمیل خرید، کد ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را، هنگام ورود به پذیرش استخر نشان داده و از شنا لذت ببرید توجه فرمایید که دارنده کد به منزله ی صاحب بلیط شناخته شده و پذیرش خواهد شد.

 
چگونه بلیط آبدرمانی های شهر سرعین را با تخفیف تهیه نماییم؟

برای خرید بلیط آبگرم و آبدرمانی های معدنی شهر توریستی سرعین با تخفیف ویژه برای خود و دیگران کافیست وارد سایت سرعین پول شده و  بلیط مجموعه مورد نظر خودرا پس از ثبت نام در سایت و تکمیل خرید، کد ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را، هنگام ورود به پذیرش استخر نشان داده و از شنا لذت ببرید توجه فرمایید که دارنده کد به منزله ی صاحب بلیط شناخته شده و پذیرش خواهد شد.

آیا بلیط آنلاین خریداری شده برای جنسیت و سن خاصی قابل استفاده است؟

کلیه بلیط های خریداری شده از سایت سرعین پول برای سانس بانوان و اقایان قابل استفاده می باشد و محدودیت سنی طبق قوانین هر مجموعه می باشد.مثلا برا ی استخر های خانوادگی و جکوزی خانوادگی در شهر سرعین اوردن بچه های زیر 3 سال ممنوع می باشد لذا در انتخاب خود دقت نمایید.

 
آیا محدودیتی در تعداد خرید آنلاین بلیط آبدرمانی ها و استخر های خانوادگی سرعین اردبیل وجود دارد؟

میهمانان و همشهریان عزیز می توانند بدون محدودیت در تعداد خرید بلیط برای استخرخانوادگی در سرعین و جکوزی خانوادگی در سرعین و بلیط آبگرم در سرعین و بلیط آبدرمانی های شهر سرعین و سایر مجموعه ها، هر تعداد بلیط که دوست دارند از سایتسرعین پول خریداری نموده و تا زمان اتمام تاریخ انقضای بلیط ها (که در فاکتور خرید و قبل از خرید بلیط قابل مشاهده است)، هر زمان که دوست داشته باشند از مجموعه مورد نظر استفاده نمایند، به طور مثال یک شخص میتواند 10 عدد بلیط خریداری نموده و در هر بار مراجعه در زمان های مختلف فقط با یک کد 10 بار از استخر استفاده نماید و یا میتواند با دوستان خود به استخر مراجعه نموده و به تعداد مورد نیاز از بلیط های خریداری شده رو یکباره با استفاده از فقط یک کد بدون اتلاف زمان بهنگام پذیرش، استفاده نماید.

 
در صورت تکمیل خرید اگر کد برایمان ارسال نشد یا کد رو گم کردیم چیکار کنیم؟
 

سایر سوالات

خرید و فروش ملک و املاک در سرعین

شرکت ما با توجه در خواست خرید و فروش ملک در سرعین با راه اندازی سایت سرعین118 که دارای کارشناسان زبده و دارای فایل های متنوع ملکی در شهر سرعین می توانند کمک قابل شایانی به شما هم وطنان نمایند برای اطلاعات بیشتر به سایت سرعین 118 یا شماره 09021522512 تماس حاصل نمایید

رزرو هتل و هتل آپارتمان در سرعین

مجموه ما با توجه به پروسه طولانی و طاقت فرسای اجاره منزل و هتل و هتل آپارتمان در سرعین امکان رزرو تلفنی مجموعه های هتل پرسپولیس سرعین و هتل سیا سرعین را نموده است.

برای اطلاعات بیشتر یا رزرو با شماره های 09143538595یا09021522512 تماس حاصل نمایید یا از طریق سایت سرعین 118 اقدام به رزرو انلاین بفرمایید

از ما بپرسید

    تماس بگیرید:09144503466