معرفی آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین


آبدرمانی پهنلو یکی از این چشمه های معروف و طبیعی و بکر  شهر توریستی سرعین می باشد، چشمه آب گرم پهنلو  که در شمالی ترین نقطه شهر سرعین واقع گردیده است.

چشمه آبگرم پهنلو که 1950 متر از سطح دریا ارتفاع دارد، یکی از چشمه های آب معدنی دائمی این شهر است که دبی و یا همان میزان آبدهی آن 1.8 لیتر در هر ثانیه است. دمای آب چشمه پهنلو نیز بر روی 37 درجه سانتیگراد ثابت است و تغییری نمیکند.

چشمه آب گرم پهنلو دارای آبی سبزرنگ بوده که آب آن از حوضی به مساحت ۳۵ متر مربع خارج می شود ، علاوه بر آن مقداری آبگرم نیز از طریق لوله ای از آبگرمی که از محوطه فضای سبزی داخل میدان سهند با فشار بیرون میزد (چشمه آرتزین) به حوض این آبگرم اضافه می شود.و در آن املاح معدنی مختلفی وجود دارند. چشمه آب معدنی پهنلو در بین چشمه هایی با آب های دارای کلر و بی کربنات سدیم قرار میگیرد و در آن موادی همچون کلرور، پتاسیم، سولفات و سدیم به وفور یافت می شود. این آنیون ها و کاتیون ها سبب پیدایش خواص درمانی فراوانی در این چشمه می شوند که از جمله آن ها می توان به درمان بیماریهای مختلف پوستی، بیماری های عصبی و مشکلات مفصلی و همچنین تقویت قوای عمومی بدن و درمان بیمار های عمومی اشاره کرد. مجتمع آب درمانی پهنلو در سال 1394 بر فراز چشمه آب گرم پهنلو ساخته شد که امروزه مورد استفاده مردم قرار میگیرد.

امکانات آبدرمانی پهنلو

از امکانات آبدرمانی مجهز و مدرن پهنلو با عنوان مجتمع ارشاد سرعین  نیز شناخته می شود که دارای بخش های مختلفی است که از میان آنها می توان به استخر بسیار بزرگ آب درمانی، استخر مخصوص کودکان، بخش های ماساژ، وان انفرادی، بخش آبشار آب داغ، سونای خشک، سونای بخار، جکوزی، حمام ترک، فیش تراپی و… اشاره کرد. در این مجتمع مدرن و مجهز می توان امکاناتی دیگری از جمله باشگاه فیتنس، دوچرخه و تردمیل آب، تونل مه سرد، دوش های انفرادی و گذر سلامت اشاره کرد. این استخر برای معلولین عزیز نیز امکانات مخصوصی تدارک دیده است و مجهز به آسانسور و ویلچر می باشد. در صورت نیاز به مواد غذایی می توانید سری به بوفه این مجتمع بزنید و مواد غذایی مورد نیازتان را تهیه کنید.

خواص درمانی ابدرمانی پهنلو

از خواص و خاصیت ناب آبدرمانی پهنلو این می باشد که آب این چشمه برای درمان بیماریهای عمومی و تسکین اعصاب و دردهای مفصلی، روماتیسم٬ دیسک کمر و گردن استفاده می‌شود.

ما در سایت سرعین پول این امکان بوجود اوردیم که شما میهمانان در خرید و رزرو بهترین آبدرمانی در سرعین،تمیزترین آبدرمانی در سرعین، ارزان ترین بلیط آبدرمانی در سرعین و مدرن ترین آبدرمانی را با تخفیف ویژه از سایت سرعین پول تهیه نمایید.

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

آبدرمانی پهنلو (ارشاد) سرعین

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید:09144503466